Aktualności » Archiwum 2011-2012

30.09.2012
Urodzinowe lato w Sirkadkowie :)

15 lipca mój najsłodszy niebieski aniołek IC Dundee de Stang ar Voud znany jako Duduś skończył 4 lata. To niesamowice, jak szybko czas płynie :)
07 sierpnia C- kociaki - Chasjel, Chasan, Charis, Chesed iCirja skończyli 4 lata :) A jeszcze niedawno byłi takimi słodkimi maleńskimi kociakami
09 sierpnia jedny miot Brigit - Daiki, Diuna, Dina, Dakszaoraz Deja vu skończyli 3 lata - mój miot marzeń :)
09 września szczęsliwa B-siódemka - Brian, Bacran, Burkat, Bachus, Bjara, Beltis, Brigit skończyli 5 lat :)
Moje ukochane Diabełki życzę Wam tego wszytskiego co macie do tej pory, nic lepszego nie mogłabym dla Was wymarzyć !!!!

 

30.06.2012
Moja cudowna GIC Deja vu Sirkad*PL pojechała na wystawę organizowaną przez Klub No Problem do Olsztyna. Niestety Dezia o tej porze roku nie prezentuje się tak wspaniale z powodu braku futerka. Mimo wszystko sędziowie docenili jej urodę. Dezia zdobyła kolejne dwa certyfikaty CACS oraz została wybrana najlepszym kotem w grupie kolorystycznej, zdobywając Best in Variety - BIV

16.04.2012
W dniach 14-15.04.2012 pojechałam z Deja vu Sirkad*PL na wystawę do Leszna.
W sobotę Dezia zdobyła Ex1CAGCIB, BIV - i tym samym od soboty nosi zaszczytny tytuł Grand International Champion!!!
Niedziela była dla nas dniem olbrzymiej radości :) Dezia zaszalała i wygrała całą wystawę zdobywając Ex1, CACS, BIV, NOM BIS, BIS, BOB1 !!!!

29.03.2012
Dzisiaj w nowym domku zamieszkał ostatni kociak z miotu F -Fenix Sirkad*PL. Zamieszkał u cudownej rodziny w Poznaniu, a ja jestem szczęśliwa wiedząc, jak kochających opiekunów mają moje kociaki :)

25.03.2012
Wróciłam z Deja vu Sirkad*PL z wystawy w Bratysławie. Była to pierwsza wystawa Dezi po prawie rocznej przerwie.
Deziunia pojechała na wystawę ze swoją córką Falbalą, która w niedzielę pojechała do nowego cudownego domu Kriszty i Atilla na Węgrzech.
Wyniki wystawowe i opinie sędziów były dla nas miłym zaskoczeniem.
Falbala w oba dni otrzymała ocenę doskonałą z lokatą 2, a Deja vu w sobotę uzyskała kolejny certyfikat CAGCIB, zaś w niedzielę wygrała całą wystawę dla II kategorii uzyskując - CAGCIBBIV,NOM BISBISBIC !!!!!!!

Dezia

Na wystawę w sobotę został zgłoszny również SC Brian Sirkad*PL mieszkający u Chris w hodowli A*Dragonlance's oraz jego śliczna córka Dragonlance´s Nightingale Blue.  To było niesamowite przeżycie, spotkać Briana po latach i zobaczyć na jak pięknego kota wyrósł. Dziękuję Chris !!!!

05.03.2012
W zakładce 
KOCIAKI pojawiły się nowe zdjęcia Falbalii i Fenixa , którzy szukają nowych domków
Fenix

04.03.2012
Moja słodka 
Deja vu Sirkad*PL - mama F-kociąt - uzyskała bardzo wyskokie lokaty w prestiżowych konkursach. 
W konkursie SUPER KOT 
FELIS POLONIA - zajęła II miejsce wśród wszystkich dorosłych kotek II kategorii.
W konkursie SUPER KOT 
FELIS POSNANIA - zajęła I miejsce wśród dorosłych kotek wszystkich kategorii.
Deziuniu dziękuję Ci :)  

06.01.2012
Długo nic nie pisałam.  W tym czasie trójka 
F-kociakówzamieszkała w nowym domu.
Fugen zamieszkał niedaleko Kościana z norweskim przyjacielem Simba Aniro*PL.
Faro mieszka pod Warszawą ze sporą kocią ekipą.
Falcor zamieszkał w Szwecji, gdzie pokazuje co to znaczy norweg z Polski :)

Nowych cudownych domów szuka jeszcze dwójka 
eFek :
Falbala vel. Falbi- niby taka krucha i delikatna niczym prawdziwa dama, ale potrafi pokazać pazurka :D Jest odważną, silną kocicą, dązy do celu, a jednocześnie uwielbia być drapana po brzuszku, włącza wtedy rozkoszny "traktorek".
Fenix vel. Fenryczek - on musi widzieć człowieka, gdy tylko znikne z jego pola widzenia rozlega się "mrauuu???" wtedy należy się odezwać, pokazać koteczkowi i kotek z poczuciem spełnienego zadania idzie spać :) Fenryczek jest sporym kociakiem, ma wspaniały charakter, jest kwintesencją cudownego norwega.

A co jeszcze w  Sirkadowie??
Podjęłam kilka ważnych decyzji.
Został z nami Etruś - Eden Sirkad*PL. Po tym wszystkim co przeszliśmy nie wyobrażam sobie, aby Etruś mógł mieszkać gdziekolwiek indziej.

17.09.2011
Dzisiaj moja cudowna 
IC Deja vu Sirkad*PL została mamą. Urodziła piękne F-kocięta.
Dumny tatą jest IC Renoire v.Alpenwichtel mieszkający w hodowli 
Alpewichtel w Niemczech.
Bardzo dziękuję Andrea za spełnienie moich marzeń.
Dziękuję Rafałowi 
za pomoc

29.05.2011
Długo nic nie pisałam na stronie, a dużo się pozmieniało :) Czas nadrobić zaległości.Kociaki mają już nowych kochających opiekunów, którzy odliczają dni do spotkania :) Jestem bardo szczęśliwa, że moje kociaki będą mieszkać u tak wspaniałych osób.

Deja vu Sirkad*PL byłam na kilku wystawach.
08.05.2011
byłyśmy w Zgierzu. Dezia powtórzyła swój sukces ze Szczecina wygrywając BIS (Opp.Sex). Dodatkowo na show zorganizowany przez  forum MruMru. Dezia została wybrana najpierw najpiękniejszą kotką , a następnie wygrała całe showzdobywając tytuł Top Model MruMru.
Bardzo dziękuję Ani z hodowli 
Aniro*PL – za dobre rady i pomoc

30.04-01.05.2011
byłyśmy w Szczecinie. Dezia w obydwa dni wygrała BIS (Opp.Sex).
Na wystawie poznałam Cindy i jej męża z hodowli 
Thorgunna*B w której mieszka NL* Sterrekatten Awaking Beaty - córka „mojego synka ” Chaos Sirkad*PL.

17.04.2011
Wróciłam z Deja vu z wystawy w Kościanie. Dezia, zgodnie z opinią znajomych dozowała mi wrażenia. Na wystawie w Kościanie postanowiła pokazać na co ją stać i w oba dni zdobyła Best of Best I !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Polało się morze łez. Dezia pozostała niewzruszona i po powrocie do domu szaleje, jak za starych dobrych czasów :) Ja oczywiście pękam z dumy i nadal nie mogę w to uwierzyć :)

19.03.2011
Kocięta skończyły dzisiaj 6 tygodni. Pięknie rosną, dostarczają wszytskim bardzo dużo radości. Są bardzo pojętnymi uczniami i pilnie powtarzają nauki przekazywane przez kocią oraz psią rodzinę. 

13.03.2011
Wróciłyśmy z Deja vu z wystawy w Bratsyławie. Dezia dostarczyła mi bardzo dużo emocji. Mimo pieknej konkurencji zdobyła w oba dni certyfikat i ukonczyła tytuł International Champion. W sobotę wygrała BIS, a w niedzielę BISBIC oraz zdobyła BOB4 !!!!!! 

05.02.2011
Dzisiaj urodziły się E-kociaki. Moja najsłodsza Funia została Mamą słodkiej trójki kociąt - dziewczynki Etrurii oraz dwóch chłopców El Dorado i Elronda. Kocięta rosną i tyją. Są słodkie i dostarczają nam wszystkim dużo radości. Fusia jest cudowną Mamą, cały czas rozmawia ze swoimi dziećmi, a reszta kociej i psiej rodziny pilnuje, aby nasze skarby były cały czas zadowolone i radosne.

09.01.2011
Trwają przygotowania do powitania E-Klusek. Już niedługo - na początku lutego - spodziewane są dzieci Funii i Barbouille de Stang ar Voud.