Home

Moją miłość do kotów norweskich leśnych zapoczątkowały zdjęcia w internecie. 

Najpierw podziwiałam "norwegi" na zdjęciach, następnie poznałam koty moich znajomych i już wiedziałam -- któregoś dnia zamieszka ze mną kot norweski leśny. I to był początek...

Moja hodowla jest stosunkowo młodą hodowlą, zapoczątkowała ją moja księżniczka Funia Psotnik*PL. Drugą kotką, która została u mnie to córka Funii - Brigit Sirkad*PL, po wręcz magicznym kocurze Isnigut vom Alpenwichtel.

W listopadzie 2008r. dołączył do moich dziewczyn wymarzony kocurek norweski leśny z Francji - Dundee de Stang ar Voud, a rok później podjęłam decyzje o zostawieniu Deja vu Sirkad*PL córka Brigit i  S*Nenya's Bialar Crais.....

Ponieważ hodowla cały czas się rozwijała (i niestety starzała) w chwili obecnej mieszka ze mną osiem kotów norweskich leśnych: cztery kastraty, kocur i trzy kotki hodowlane . Przyjaciółmi moich kotów jest również owczarek szwajcarki - Rocco oraz żółw stepowy - Gusto :)

Moim celem jest hodowla kotów zdrowych - dlatego moje koty są przebadane pod kątem GSDIV, HCM, Pk-Def- dużych, masywnych, z doskonałą ekspresją, mocną kością i doskonałym charakterem.

Kocięta są wychowywane w domu pełnym zrozumienia i miłości, są w pełni zsocjalizowane.
W wychowywaniu kociąt pomaga wuja HU*Lupus Albus Rocco (owczarek szwajcarski) , który pilnuje swoich "owieczek".

Moja hodowla jest zarejestrowana w klubie Cat Club Feniks , pod auspicjami Felis Polonia  należący do Federation Internationale Feline (FIFe)